BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Proje Çalışmaları, Gönüllü Öğretmenlerle Yapılan Toplantı İle Devam ediyor.

Proje Çalışmaları, Gönüllü Öğretmenlerle Yapılan Toplantı İle Devam ediyor.

    İlimizin eğitim öğretimine katkıda bulunmak, mevcut seviyesini daha yukarılara taşımak, Bilecik Halkında, öğretmenlerimizde ve özellikle öğrencilerimizde bir farkındalık oluşturmak amacıyla yapılan çalışmalara, İlimiz Merkez İlçesinde görev yapan gönüllü yönetici ve öğretmenlerimizle yapılan toplantı ile devam edildi.

     Toplantı açılışında kısa bir konuşma yapan Milli Eğitim Müdürü ALTINKAYNAK; Geçtiğimiz hafta Kültür Merkezinde yapılan bir programdan örnek vererek, "Bilecik halkının bu tür çalışmalara ihtiyacı olduğunu ve ilgi duyduğunu belirterek, bu ihtiyacı karşılayacak olan bizleriz, eğitimci olarak bu dönüşümü sağlayacak olanlar da bizleriz” dedi.

    Milli Eğitim Müdürü ALTINKAYNAK’ın katılımcılara; gönüllülük esaslı bu toplantıya katıldıkları ve katkıda bulunmak istedikleri için teşekkür etmesinin ardından, gündemin görüşülmesine geçildi. Katılımcıların; İlimizin eğitim öğretim sorunları ve bu sorunların çözümü konusundaki önerileri, katkı yapacak yeni fikirler sunmaları, mevcut durumun iyileştirmesi yönündeki fikirlerini beyan etmeleri ile toplantı devam etti.

     Toplantı sonunda; katılımcıların beyan ettikleri fikirler, görüşler hakkında proje yapılmasına dönük metinler hazırlanması talep edildi ve bu metinler üzerinden yeni çalışmaların başlatılmasına karar verildi.

 

Hürriyet Mahallesi Dumlupınar 4 Sokak No 2 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.