BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Türk Hava Kurumu´na Yardım Eden Personelimize Teşekkür Belgesi Verdik.
![Türk Hava Kurumu´na Yardım Eden Personelimize Teşekkür Belgesi Verdik.](/meb_iys_dosyalar/2015_01/k_16152601_manet.jpg)
Geçtiğimiz 2014 Yılı Kurban Bayramı Döneminde, İlimiz Valiliğince görevlendirilen Müdürlüğümüz şoförlerinden Nebi YÜCEL, görevini en iyi şekilde yaparak Türk Hava Kurumu´na kurban derisi toplama konusunda yardımcı olması sebebi ile, Milli Eğitim Müdürümüz İsmail ALTINKAYNAK tarafından teşekkür belgesi ile taltif edildi. Kendisini tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.