BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Türkiye Liseler Arası Taekwondo Şampiyonası İkincisi Öğrencimiz Milli Eğitim Müdürümüzü Ziyaret Etti.

Türkiye Liseler Arası Taekwondo Şampiyonası İkincisi Öğrencimiz Milli Eğitim Müdürümüzü Ziyaret Etti.

Türkiye Liseler Arası Taekwondo Şampiyonası İkincisi Öğrencimiz Milli Eğitim Müdürümüzü Ziyaret Etti.Türkiye Liseler Arası Taekwondo Şampiyonası İkincisi Öğrencimiz Milli Eğitim Müdürümüzü Ziyaret Etti.Türkiye Liseler Arası Taekwondo Şampiyonası İkincisi Öğrencimiz Milli Eğitim Müdürümüzü Ziyaret Etti.

 

     Ertuğrulgazi Lisesi 12.Sınıf öğrencisi olan öğrencimiz Esra KALEM, Adıyaman İlinde gerçekleşen Türkiye Liseler arası Taekwondo Şampiyonasında Türkiye İkincisi oldu.

    Müsabakalar sonrası İlimize dönen öğrencimiz; annesi Hatice KALEM, Antrenörü Songül BAŞ, Ertuğrulgazi Lisesi Müdürü Zaim AKBULUT ve kendisine her türlü desteği esirgemeyen Okul Aile Birliği Başkanı Erol FINDIK ile birlikte Milli Eğitim Müdürü İsmail ALTINKAYNAK’ı ziyaret etti.

     Öğrencimizin müsabakalar hakkında kısa bir bilgi vermesinin ardından, Milli Eğitim Müdürü ALTINKAYNAK, öğrencimizi, kendisini yetiştiren annesini, sportif başarısı için ter döken antrenörünü tebrik etti ve öğrencimiz Esra KALEM’den ulusal ve uluslar arası düzeyde birincilikler beklediklerini ifade etti.

      Ziyaret, öğrencimize hediye verilmesi ve hatıra fotoğrafı çekilmesi ile son buldu.

Hürriyet Mahallesi Dumlupınar 4 Sokak No 2 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.