BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri Başvuruları Başlıyor

Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri Başvuruları Başlıyor

Yenilikçi uygulamaların eğitim sistemimize kazandırılması, öğrenci ve öğretmenlerimize daha iyi eğitim ve öğretim imkânlarının sunulması amacıyla yürütülen başarılı çalışmalara verilen “Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri”nin dördüncüsü  2015-2016 eğitim-öğretim yılında gerçekleştirilecektir.

Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri’ne ilgi Genelge ’de belirtilen koşullara sahip her tür ve kademedeki eğitim kurumlarında görev yapan öğretmen ve yöneticiler ile lise ve üstü düzeyde öğrenim gören öğrenciler başvuru yapabileceklerdir. Başvurular 4 Nisan-4 Mayıs 2016tarihleri arasında http://eoyo.meb.gov.tr/Login.aspx adresi üzerinden elektronik ortamda yapılacaktır.

Elektronik ortamda ve saha ziyareti ile yapılacak olan değerlendirmeler sonucu ödül almaya hak kazanan çalışmalar, bölgesel düzeyde ve Bakanlık düzeyinde düzenlenecek törenlerle ödüllendirilecektir.

 

 

Yarışma ile ilgili “genelge, rapor yazım esasları, başvuru kılavuzu” okullara ve ilçe millî eğitim müdürlüklerine resmi yazı ve mail yolu ile gönderilmiştir.


 Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri Sunusu" için tıklayınız.

06-04-2016

Hürriyet Mahallesi Dumlupınar 4 Sokak No 2 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.